درباره ما قوانین گروه های من
همه اطلاعیه ها

دیدار دبیر کل جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی با رئیس دانشگاه فرهنگیان


دبیر کل کشوری جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی با حضور در دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجانشرقی با دکتر عباس‌زاده رئیس دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.
دکتر عارف بهروز در این دیدار ضمن توضیح کامل اهداف مجموعه و تبیین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی و تاکید بر عمل به منویات گهربار مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای 
خصوصادر حوزه  آموزش بیانیه گام دوم انقلاب در این مرکز آموزشی را تاکید و عنوان کردند که این مرکز بدلیل تربیت معلم و استاد برای مقاطع مختلف آموزش و پرورش بیش از پیش باید در جهت آموزش بیانیه گام دوم انقلاب پیشگام باشد چرا که تربیت شدگان این مراکز معلمان نسل جدید خواهند بود و باید بتوانند اصل و اساس و هدف بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی را برای نسل جدید ترسیم کنند.
ایشان تاکید کردند که صرف برگزاری همایش و سمینار و سایر فعالیت‌های هزینه بر با عنوان تببین بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی نمی‌تواند کاربردهای لازم و خروجی لازم و مفید را داشته باشد.
دکتر بهروز عنوان کردند که آموزش بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی باید بصورت دوره های کوتاه مدت تربیت مربی در این مراکز انجام گیرد و بصورت کاملا تحلیلی و تفسیری برگزار شود.
دکتر عباس‌زاده رئيس دانشگاه فرهنگیان نیز ضمن خوشامدگویی و تشکر از حضور در مجموعه با ارائه گزارش عملکردی دانشگاه در حوزه های مختلف اعلام نمودند که دانشگاه فرهنگیان در جهت برگزاری این دوره های آموزشی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی آماده هرگونه همکاری میباشد. ایشان آمار رو به رشد جذب آموزش و پرورش در سال گذشته را نشانگر هدف گذاری برای تقویت امر آموزش و پرورش عنوان کردند.
دکتر بهروز نیز ضمن تشکر از نگاه بلند این مدیر فرهنگی در خصوص بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اعلام کردند که جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی آمادگی دارد نسبت به برگزاری دوره های کوتاه مدت، سمینارهای آموزشی یک روزه و هدفمند و همایش های گام دوم انقلاب اسلامی با هدف تبیین و تحلیل و تفسیر بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی با حضور اساتید برجسته کشوری اقدام نمایند.
مقرر شد طی برنامه ریزی انجام شده نسبت به عقد تفاهم نامه همکاری فی‌مابین در حوزه آموزش بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی اقدامات لازم صورت گیرد.
دکتر بهروز در این خصوص به دبیر استان آذربایجانشرقی دکتر جعفری ماموریت ویژه دادند تا نسبت به پیگیری موارد فوق اقدام نمایند.
لازم به ذکر است که دانشگاه فرهنگیان استان آذربایجانشرقی بزرگترین و مجهزترین مرکز آموزش فرهنگیان کشور محسوب می‌شود که از تمام استان‌های کشور و در تمام سطوح و مقاطع تحصیلی تربیت معلم در این مرکز صورت می‌گیرد و بصورت شبانه روزی فعالیت گسترده دارد.

پشتیبانی/پاسخگویی
جبهه مردمی گام دوم انقلاب