درباره ما قوانین گروه های من
همه اطلاعیه ها

دیدار دبیر کل با مدیر کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجانشرقی


دکتر عارف بهروز دبیر کل کشوری جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی با حضور در اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان آذربایجانشرقی با مهندس شاهدی مدیر کل دیدار و گفتگو کرد.
ایشان ضمن ابراز خشنودی از گزارشات مردمی واصله در حوزه مربوطه  از زحمات این مدیر توانمند در جهت خرید بموقع گندم از کشاورزان، واردات گندم از خارج استان و نگهداری کالاهای استراتژیک و توزیع کالاهای اساسی جهت تنظیم بازار و توزیع عادلانه آرد به واحدهای نانوایی که بعنوان مدیری در تراز گام دوم انقلاب بصورت جهادی در شرایط حساس و مهم همیشه در صحنه بودند و موجبات رضایتمندی مردم را فراهم نمودند تقدیر و تشکر نموده و در جریان اقدامات صورت گرفته قرار گرفتند.
مهندس شاهدی نیز ضمن خیر مقدم و تشکر از پیگیری های مجموعه جبهه مردمی گام دوم انقلاب اسلامی در خصوص حوزه های خدمت رسانی به مردم و کمک به وضعیت اقتصادی و معیشتی مردم گزارشی کلی از اقدامات انجام شده در این حوزه را ارائه نمودند. 

لازم به ذکر است که این استان در خصوص سهمیه آرد نانوایان اهتمام ویژه داشته و تمام سهمیه های اختصاص یافته به اشخاص خاص را قطع و در جهت خدمت به مردم خصوصا در حوزه آرد ونان پیشتاز میباشد.

پشتیبانی/پاسخگویی
جبهه مردمی گام دوم انقلاب