درباره ما قوانین گروه های من

ثبت نام / ورود | سامانه جامع گام دوم انقلاب

شماره موبایل خود را وارد کنید.

نکات ثبت نام

- اگر تا کنون ثبت نام نکرده ایید، شماره موبایل خود را وارد کنید "مرحله بعد" را بزنید و با دریافت پیامک رمز عبور، آن را وارد و ثبت نام کنید.
- چنانچه قبلا ثبت نام کرده اید، رمز ورود خود را وارد کنید و گزینه "ورود" را بزنید و اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید گزینه "فراموشی رمز" را بزنید و رمز عبور پیامک شده را وارد و مرحله بعد را بزنید.

- در صورت هر گونه اخلال در دریافت پیامک کد ثبت نام، موضوع را به شماره موبایل ۰۹۱۲۰۰۸۷۴۷۷ پیامک و اطلاع دهید تا پیگیری شود.

 عضویت و همکاری با این مجموعه در سه مرحله انجام میشود.
۱. عضویت مرحله اول (ورود به سامانه): با وارد کردن شماره تلفن همراه و دریافت پیامک رمز عبور، عضویت انجام و امکان ورود به سامانه فراهم میشود اما عکس و مشخصات شما دیده نمیشود که این اعضاء در بخشهای مختلف بیش از ۲ میلیون ۱۰۰ هزار نفر و رو به افزایش است .
۲. عضویت مرحله دوم با ثبت نام تکمیلی (همیاران): با ثبت اطلاعات تکمیلی و بارگذاری عکس، عضویت در بخش همیاران انجام میشود و مقدمات مسئولیت پذیری در این مجموعه فراهم میشود و عکس و مشخات عضو برتر محترم نشان داده میشود.
 ۳. عضویت مرحله سوم یا ثبت درخواست همکاری (همکاران): با انتخاب گزینه درخواست همکاری و تایید آن، کارت شناسایی و احکام بطور سیستمی صادر و مسئولیتها در دسته بندی مجزا تقسیم و نشان داده میشود.

ارائه معرفی نامه مکتوب، صرفا از طریق همین سامانه صادر و شامل اعضای همکار و فعال می شود.

کارت شناسایی اعضایی که عکس مناسبی نداشته باشند صادر نمی شود.

پشتیبانی/پاسخگویی
جبهه مردمی گام دوم انقلاب